بلک لیست(لیست سیاه) در پنل پیامک انبوه چیست؟


شماره های بلک لیست(لیست سیاه یا مسدود تبلیغاتی) به شماره هایی گفته می شود که صاحب خط از طریق همراه اول یا ایرانسل با وارد نمودن کدی دریافت پیامک تبلغاتی خود را مسدود کرده است. طبق آخرین آمار حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد افراد از دریافت پیامک تبلیغاتی خود انصراف داده اند.

چگونه به شماره های بلک لیست پیام تبلیغاتی کنیم؟


یکی از عمده تفاوت های رهجو پیامک با دیگر پنل ها امکان ارسال به بلک لیست می باشد. پنل کلیه کاربران رهجو پیامک به صورت رایگان مجهز به ارسال به بلک لیست می باشد و می توانند کلیه پیام های خود را ارسال نمایند .

بعد از ثبت نام در پنل رهجو پیامک ، می توانید بصورت رایگان از این سرویس استفاده نمایید.در صورت نیاز می توانید با فعال سازی خط بصورت حقوقی نسبت به خدماتی نمودن خط اختصاصی خود اقدام نمایید و بعد از تکمیل مدارک لازم با توجه به اپراتور انتخاب شده سپس می توانید تمام پیامک های خود را بصورت یکجا و بدون محدودیت به کاربران خود ارسال کنید.
آیا امکان ارسال به همه ی شماره های مسدود امکان پذیر است؟
بله . بعد از ثبت نام رایگان می توانید از این امکان استفاده کنید و به تمام شماره ها پیام های خود را ارسال کنید.
در ارسال لیست سیاه پیامک با چه شماره ای به دست مخاطب می رسد؟
در صورت خدماتی کردن خط اختصاصی خود ، تمامی پیام ها با خط اختصاصی و انتخابی کاربر ارسال می شود، در غیر این صورت با شماره های مختلف ممکن است ارسال شما انجام شود و همیشه ثابت نیست
آیا تعرفه ارسال به شماره های مسدود با غیر مسدود متفاوت است؟
خیر. تفاوتی وجود ندارد فقط در ارسال به شماره های مسدود تخفیفی در نظر گرفته نمی شود و بصورت ثابت ۱۵۹ ریال برای هر پیامک فارسی لحاظ شده است.

مشاوره رایگان : ۲۲۸۹۴۳۲۶-۰۲۱